Buitenlandse LiveStreams Voetbal

Livestreams Voetbal

De spannendste wedstrijden volgen via Livestreams? Livestreams-Voetbal.nl biedt alle streams aan vanuit de belangrijke competities. Onder de livestreams vindt u onder andere de Nederlandse Eredivisie, de Duitse Bundesliga, de Engelse Premier league en uiteraard ook Champions league voetbal is live te volgen via onze voetbalstreams.

 

Actuele beschikbare streams

Zondag 7 Februari

13:30 Heart of Midlothian  live Hibernian FC (Scotland Scottish Cup)

13:45 FC St. Gallen  live FC Thun (Switzerland Super League)

13:45 FC Zurich  live FC Sion (Switzerland Super League)

14:00 Lille  live Stade Rennais (Ligue 1)

14:30 Club Brugge  live KAA Gent (Belgium Pro League)

14:30 Bournemouth AFC  live Arsenal FC (England Premier League)

15:00 FC Tubize  live Royal Antwerp FC (Belgium Tweede Klasse)

15:00 Pro Vercelli  live AC Torino (Italy Campionato Primavera, Girone A)

15:00 AC Milan  live Udinese Calcio (Italy Serie A)

15:00 Frosinone Calcio  live Juventus Turin (Italy Serie A)

15:00 SSC Napoli  live Carpi FC (Italy Serie A)

15:00 Turin FC  live AC Chievo Verona (Italy Serie A)

15:00 US Sassuolo  live US Palermo (Italy Serie A)

15:30 Hamburger SV  live 1 FC Cologne (Germany Bundesliga)

16:00 FC Basel   FC Luzern (Switzerland Super League)

17:00 Fc Girondins Bordeaux   As Saint Etienne (France Ligue 1)

17:00 Chelsea FC   Manchester United (England Premier League)

17:15 El Nacional Quito   Barcelona Guayaquil (Ecuador Serie A, Primera Etapa)

17:30 1899 Hoffenheim   SV Darmstadt 98 (Germany Bundesliga)

17:30 FC Modena   AC Cesena (Italy Serie B)

18:00 Standard Liege   St. Truidense VV (Belgium Pro League)

18:00 Atalanta Bergamasca   FC Empoli (Italy Serie A)

18:00 SC Freamunde   FC Porto B (Portugal Segunda Liga)

18:00 Besiktas Istanbul   Gaziantepspor (Turkey Super Lig)

19:00 Unam Pumas   CF Pachuca (Mexico Primera Division, Clausura)

19:30 Inti Gas Ayacucho   Universitario de Deportes (Peru Primera Division, Apertura)

20:00 Sporting Lokeren   KV Oostende (Belgium Pro League)

20:15 FC Porto   FC Arouca (Portugal Primeira Liga)

20:45 AS Roma   Sampdoria Genoa (Italy Serie A)

21:00 Olympique Marseille   Paris Saint Germain (France Ligue 1)

21:00 CA Independiente   CA Belgrano (Argentina Primera Division, Torneo Inic)

21:00 Deportes Iquique   Colo Colo (Chile Primera Division, Clausura)

21:15 Jaguares d. Cordoba   Atletico Nacional Medellin (Colombia Primera A, Apertura)

22:00 Alianza Lima   Alianza Atletico (Peru Primera Division, Apertura)

23:00 River Plate   Quilmes AC (Argentina Primera Division, Torneo Inic)

23:00 Deportivo Cali   Deportes Tolima (Colombia Primera A, Apertura)

23:15 Colon de Santa Fe   Arsenal de Sarandi (Argentina Primera Division, Torneo Inic)

23:30 Union Espanola   Antofagasta (Chile Primera Division, Clausura)

23:30 Deportivo Pasto   Boyaca Chico FC (Colombia Primera A, Apertura)

Maandag 8 Februari

01:15 Atletico Tucuman   Racing Club (Argentina Primera Division, Torneo Inic)

01:30 Independiente Santa Fe   Millonarios FC (Colombia Primera A, Apertura)

02:00 Union San Felipe   Deportes Concepcion (Chile Primera B, Clausura)

Facebook
Eredivisie stand
# Team MP W D L P F A
1 Ajax 22 16 4 2 52 51 14
2 PSV 21 15 5 1 50 55 24
3 Heracles 22 11 5 6 38 31 26
4 Feyenoord 22 11 3 8 36 41 30
5 AZ 22 10 4 8 34 35 31
6 NEC 21 10 4 7 34 26 22
7 Vitesse 22 9 6 7 33 38 20
8 Utrecht 21 9 5 7 32 34 30
9 Groningen 21 8 7 6 31 26 28
10 PEC Zwolle 22 8 5 9 29 35 34
11 Heerenveen 22 8 5 9 29 34 42
12 ADO Den Haag 22 6 9 7 27 32 33
13 Roda JC 22 5 9 8 24 20 35
14 Twente 22 6 4 12 22 30 49
15 Willem II 22 4 9 9 21 26 30
16 Excelsior 22 4 7 11 19 21 37
17 Cambuur 21 2 7 12 13 24 51
18 De Graafschap 21 3 2 16 11 23 46
Wedden ?