Buitenlandse LiveStreams Voetbal

Livestreams Voetbal

De spannendste wedstrijden volgen via Livestreams? Livestreams-Voetbal.nl biedt alle streams aan vanuit de belangrijke competities. Onder de livestreams vindt u onder andere de Nederlandse Eredivisie, de Duitse Bundesliga, de Engelse Premier league en uiteraard ook Champions league voetbal is live te volgen via onze voetbalstreams.

 

Actuele beschikbare streams

Woensdag 1 Maart

17:30 FC Lokomotiv Moscow  live FK Tosno (Russia Russian Cup)

18:00 Basaksehir FK  live Akhisar Bld Spor (Turkey Turkiye Kupasi)

18:30 Hamburger SV  live Monchengladbach (Germany DFB Pokal)

18:30 Chamois Niort FC  live Paris Saint (France Coupe de France)

18:30 US Avranches  live Racing Strasbourg (France Coupe de France)

18:30 US Quevilly Rouen  live EA Guingamp (France Coupe de France)

18:30 AEK Athens FC  live Platanias FC (Greece Greece Cup, knockout stage)

19:00 Steaua Bucuresti   Dinamo Bucuresti (Romania Cupa Ligii)

19:30 Norway   Iceland (Algarve Cup, Women, Group B)

19:30 B 93 Copenhagen   FC Copenhagen (Denmark DBU Pokalen)

20:00 KKS Lech Poznan   MKS Pogon Szczecin (Poland Puchar Polski)

20:30 FC Aarau   FC Luzern (Switzerland Schweizer Cup)

20:45 Bayern Munich   FC Schalke 04 (Germany DFB Pokal)

20:45 Inverness Caledonian Thistle   Celtic FC (Scotland Premiership)

20:45 Manchester City   Huddersfield Town (England FA Cup)

20:45 Lazio Roma   AS Roma (Italy Coppa Italia)

20:45 Sparta Rotterdam   Vitesse Arnhem (Netherlands KNVB beker)

21:05 Olympique Marseille   AS Monaco (France Coupe de France)

21:15 Vitoria Guimaraes   GD Chaves (Portugal Taca de Portugal)

22:00 Boyaca Patriotas   Independiente Medellin (Colombia Primera A, Apertura)

23:00 Uruguay   Chile (Youth U17 CONMEBOL Championship, Group )

23:15 CA Nacional Potosi   Sport Huancayo (Clubs Copa Sudamericana)

23:15 DVO Anzoategui   CA Huracan (Clubs Copa Sudamericana)

23:30 PSTC Procopense   Sao Paulo SP (Brazil Copa do Brasil)

23:30 Chapecoense SC   Atletico Mineiro MG (Brazil Primeira Liga do Brasil, Group I)

23:30 Mexico   El Salvador (Youth U20 CONCACAF Championship, Group )

Donderdag 2 Maart

00:00 Tigres FC   Independiente Santa Fe (Colombia Primera A, Apertura)

01:00 USA   Duitsland (SheBelieves Cup, Women)

01:30 Palestino   Atlético Venezuela (Clubs Copa Sudamericana)

01:45 Racing Club   Rionegro Aguilas (Clubs Copa Sudamericana)

01:45 Vila Nova GO   Vasco Da Gama RJ (Brazil Copa do Brasil)

02:00 CD Arabe Unido   FC Dallas (Clubs CONCACAF Champions League, knocko)

02:00 Alianza Petrolera   America de Cali (Colombia Primera A, Apertura)

03:30 Santos Laguna   America de Mexico (Mexico Copa MX, Clausura, Group 3)

04:00 Unam Pumas   UANL Tigres (Clubs CONCACAF Champions League, knocko)

04:00 Min. De Zacatecas   Atlas (Mexico Copa MX, Clausura, Group 4)

Facebook
Eredivisie stand
# Team WG W G V P DV DT
1 Feyenoord 24 20 3 1 63 61 13
2 Ajax 24 18 4 2 58 51 15
3 PSV 24 15 7 2 52 44 17
4 Utrecht 24 11 7 6 40 36 30
5 AZ 24 9 10 5 37 40 34
6 Heerenveen 24 10 6 8 36 41 28
7 Vitesse 24 10 6 8 36 35 29
8 Twente 24 9 8 7 35 33 31
9 Willem II 24 7 8 9 29 21 27
10 Heracles 24 7 7 10 28 33 39
11 Groningen 24 6 9 9 27 33 35
12 NEC 24 6 7 11 25 23 40
13 PEC Zwolle 24 6 6 12 24 24 46
14 Sparta Rotterdam 24 5 7 12 22 31 42
15 Roda JC 24 3 11 10 20 15 32
16 Go Ahead Eagles 24 5 4 15 19 22 40
17 Excelsior 24 4 7 13 19 26 47
18 ADO Den Haag 24 5 3 16 18 19 43
Wedden ?