Buitenlandse LiveStreams Voetbal

Livestreams Voetbal

De spannendste wedstrijden volgen via Livestreams? Livestreams-Voetbal.nl biedt alle streams aan vanuit de belangrijke competities. Onder de livestreams vindt u onder andere de Nederlandse Eredivisie, de Duitse Bundesliga, de Engelse Premier league en uiteraard ook Champions league voetbal is live te volgen via onze voetbalstreams.

 

Actuele beschikbare streams

Zaterdag 25 Oktober

12:00 FK Amkar Perm  live FK Rostov (Russian Premier League)

12:00 Sakhalin  live FK Shinnik Yaroslav (Russian 1. FNL)

12:00 Real Madrid B  live Getafe (División Honor Infantil (2))

13:00 ElPozo Murcia  live FC Barcelona (Futsal (LNFS))

13:00 FC Kaiserslautern  live Fortuna Dusseldorf (2. Bundesliga)

13:00 FC St. Pauli  live Karlsruher SC (2. Bundesliga)

13:00 FC Skonto  live FK Ventspils (LMT Virsliga)

13:00 Jelgava  live Jurmala FC (LMT Virsliga)

13:00 Bucaspor  live Adanaspor (TFF First League lig.1)

13:00 KuPS  live VPS (Veikkausliiga (FIN))

13:15 Millwall FC  live Cardiff City (English Championship)

13:45 West Ham United  live Manchester City (Premier League)

14:00 Hallescher  live SV Wehen Wiesbaden II (Bundesliga 3 )

14:00 MSV Duisburg  live Dynamo Dresden (Bundesliga 3 )

14:00 SpVgg Unterhaching  live VfB Stuttgart II (Bundesliga 3 )

14:00 FC Volga  live Tosno (Russian First Division)

14:00 Krylya Sovetov  live FC Luch (Russian First Division)

14:00 Duitsland  live Frankrijk (Women's friendly)

14:00 PAS Giannina  live AEL Kalloni (Greek Superleague)

14:00 MFK Kosice  live FK DAC 1904 Dunajska Streda (Corgon Liga (SVK))

14:00 Trnava  live AS Trencin (Corgon Liga (SVK))

14:00 ES Troyes AC  live Dijon (Ligue 2)

14:00 Puskas FC  live MTK Budapest (NB I (HUN))

14:00 Zavrc  live NK Maribor (Prva SNL)

14:00 Degerfors IF  live Husqvarna (Superettan (SWE))

15:00 Baltika  live Tyumen (Russian First Division)

15:00 FC Anzhi  live Sibir (Russian First Division)

15:00 Gazprom  live FC Tom Tomsk (Russian First Division)

15:00 Zambia  live Ivory Coast (Vriendschappelijk)

15:00 Alaab Damanhour  live Petrojet (Egyptian Premier League)

15:00 FC Torpedo Moskva  live FC Kuban Krasnodar (Russian Premier League)

15:00 Italie  live Ukraine (FIFA Women's World Cup qualification)

15:00 Kenitra AC  live Chabab Atlas Khénifra (Botola GNF-1 Maroc)

15:00 PFC Levski Sofia  live CSKA Sofia (Bulgaria A PFG)

15:00 (Pre  live game show) (La Liga)

15:00 Zalgiris Vilnius  live FK Ekranas (Lietuvos A Lyga)

15:00 FC Ceahlaul  live Politehnica Iasi (Liga I România)

15:00 NK Istra 1961  live NK Slaven Belupo (Prva HNL)

15:00 Empoli  live Cagliari (Serie A)

15:00 AS Avellino  live SS Virtus Lanciano (Serie B)

15:00 AS Livorno  live Spezia (Serie B)

15:00 Catania  live Vicenza (Serie B)

15:00 Crotone  live Cittadella (Serie B)

15:00 Latina  live Brescia (Serie B)

15:00 Pescara  live Carpi (Serie B)

15:00 Pro Vercelli  live AC Perugia (Serie B)

15:00 Varese  live As Bari (Serie B)

15:00 Virtus Entella  live Frosinone (Serie B)

15:00 Sivasspor  live Çaykur Rizespor (Sportoto SüperLig (TUR))

15:00 Denizlispor  live Boluspor (TFF First League lig.1)

15:00 Giresunspor  live Alanyaspor (TFF First League lig.1)

15:30 Griekenland   Slovenia (Kwidzyn Tournament)

15:30 BV Borussia Dortmund   Hannover 96 (Bundesliga)

15:30 Eintracht Frankfurt   VfB Stuttgart (Bundesliga)

15:30 FC Augsburg   SC Freiburg (Bundesliga)

15:30 Hertha BSC Berlin   Hamburger SV (Bundesliga)

15:30 TSG Hoffenheim   SC Paderborn 07 (Bundesliga)

15:30 Lechia Gdansk   WKS Slask Wroclaw (Ekstraklasa (POL))

15:30 Piast Gliwice   Jagiellonia Bialystok (Ekstraklasa (POL))

15:30 Delhi Dynamos FC   Chennaiyin FC (Indian Super League)

15:30 Delhi Dynamos FC   Chennaiyin FC (Indian Super League)

15:30 FK Haugesund   Stromsgodset IF (Tippeligaen (NOR))

16:00 Hacken   Gefle (Allsvenskan (SWE))

16:00 SK Sturm Graz   SK Rapid Wien (Austria Bundesliga)

16:00 Birmingham City   Bournemouth (English Championship)

16:00 Bolton Wanderers   Brentford (English Championship)

16:00 Brighton and HA   Rotherham United (English Championship)

16:00 Derby County   Wigan Athletic (English Championship)

16:00 Ipswich Town   Huddersfield Town (English Championship)

16:00 Leeds United   Wolverhampton Wanderers (English Championship)

16:00 Middlesbrough   Watford FC (English Championship)

16:00 Nottingham Forest FC   Blackburn Rovers (English Championship)

16:00 Reading FC   Blackpool FC (English Championship)

16:00 Sheffield Wednesday   Norwich City (English Championship)

16:00 Liverpool FC   Hull City (Premier League)

16:00 Southampton FC   Stoke City (Premier League)

16:00 Sunderland   Arsenal (Premier League)

16:00 West Bromwich Albion   Crystal Palace (Premier League)

16:00 Maccabi Petach Tikva   Hapoel Beer Sheva (Israel Ligat Al)

16:00 UD Almería   Athletic Club de Bilbao (La Liga)

16:00 (Pre   game show) (La Liga)

16:00 RCD Mallorca   Sabadell (Liga Adelante)

16:00 Kecskemét   K. Budapest Honved (NB I (HUN))

16:00 Domzale   NK Koper (Prva SNL)

16:00 NK Celje   Radomlje (Prva SNL)

16:00 Dundee F C   Hamilton (SPL)

16:00 Inverness C.T.F.C   Dundee United FC (SPL)

16:00 Partick Thistle   St. Johnstone (SPL)

16:00 St. Mirren   Ross County (SPL)

16:00 Dumbarton   Glasgow Rangers FC (Scotland Division 1)

16:00 Ostersund   Assyriska (Superettan (SWE))

16:15 Levadiakos FC   Panionios Athens (Greek Superleague)

16:30 VVV   Venlo (Jupiler League (NL))

16:30 Al Shahaniya   AlArabi (Qatar Stars League)

16:30 AlKhor SC   Al Shamal (Qatar Stars League)

17:00 Sønderjysk Elitesport   FC Midtjylland (Danish Superliga)

17:00 AlShoalah   Al Fateh (Abdullatif Jameel Saudi Professional Lea)

17:00 Ivory Coast   South Africa (African Women Nations cup)

17:00 Wydad Athletic Club   Chabab Rif Al Hoceima (Botola GNF-1 Maroc)

17:00 Myjava   MSK Zilina (Corgon Liga (SVK))

17:00 (Pre   game show) (La Liga)

17:00 Suduva   FK Atlantas (Lietuvos A Lyga)

17:00 Paris Saint   Germain (Ligue 1)

17:00 Radnicki N.   FK Radnicki 1923 (SuperLiga Srbije)

17:00 Hradec K.   Dukla (Synot Liga (CZE))

17:00 Jablonec   FK Teplice (Synot Liga (CZE))

17:00 Pribram   FC Banik Ostrava (Synot Liga (CZE))

17:15 (Pre   game show) (La Liga)

17:15 Arab Contractors   Al Gounah (Egyptian Premier League)

17:30 Universidad de Concepción   Deportes Cobresal (Apertura de Chile)

17:30 FK Senica   Zlate Moravce (Corgon Liga (SVK))

17:30 Universitatea Cluj   Viitorul Constanta (Liga I România)

17:30 Manisaspor   Karsiyaka (TFF First League lig.1)

17:45 Zaglebie Lubin   Arka Gdynia (Polska I Liga)

17:45 FC Thun   FC Aarau (Raiffeisen Super League (SUI))

18:00 Ludogorets Razgrad   PFC Cherno More Varna (Bulgaria A PFG)

18:00 Pogon Szczecin   KS Cracovia (Ekstraklasa (POL))

18:00 Waasland   Beveren (Jupiler Pro League (BEL))

18:00 Real Madrid CF   FC Barcelona (La Liga)

18:00 Real Racing Santander   Deportivo Alavés (Liga Adelante)

18:00 Diosgyor   Dunaujvaros (NB I (HUN))

18:00 Gorica   Olimpija (Prva SNL)

18:00 Parma FC   US Sassuolo (Serie A)

18:00 Balikesirspor   Bursaspor (Sportoto SüperLig (TUR))

18:00 Fenerbahçe   Genclerbirligi (Sportoto SüperLig (TUR))

18:15 Real Betis   Recreativo de Huelva (Liga Adelante)

18:30 Scotland   Nederland (FIFA Women's World Cup qualification)

18:30 Atromitos FC   Ergotelis (Greek Superleague)

18:30 Polen   Wales (Kwidzyn Tournament)

18:30 FK Oostenrijk Wien   SC Magna Wiener Neustadt (Austria Bundesliga)

18:30 Trenkwalder Admira   Ried (Austria Bundesliga)

18:30 Wolfsberger AC   Rheindorf Altach (Austria Bundesliga)

18:30 Bayer 04 Leverkusen   Schalke 04 (Bundesliga)

18:30 Swansea City FC   Leicester City (Premier League)

18:30 Maccabi Haifa FC   Hapoel Raanana FC (Israel Ligat Al)

18:45 AlGarrafa   Al Jaish (Qatar Stars League)

18:50 AlNasr   AlIttihad (Abdullatif Jameel Saudi Professional Lea)

18:50 AlRaed   AlAhli (Abdullatif Jameel Saudi Professional Lea)

19:00 HNK Hajduk Split   NK Lokomotiva Zagreb (Prva HNL)

19:30 Al Zamalek   Smouha (Egyptian Premier League)

19:45 MVV Maastricht   Achilles'29 (Jupiler League (NL))

19:45 Cienciano   León de Huanuco (Liguilla de Perú)

20:00 Cameroon   Nigeria (African Women Nations cup)

20:00 Independiente   Tigre (Apertura de Argentina)

20:00 Hassania Union Sport Agadir   Raja Club Athletic (Botola GNF-1 Maroc)

20:00 SV Zulte Waregem   Cercle Brugge KSV (Jupiler Pro League (BEL))

20:00 Valencia CF   Elche CF (La Liga)

20:00 Ponferradina   UD Las Palmas (Liga Adelante)

20:00 Botosani   FC Rapid Bucuresti (Liga I România)

20:00 Bastia   AS Monaco FC (Ligue 1)

20:00 Caen   Lorient (Ligue 1)

20:00 Evian Thonon Gaillard FC   Nantes (Ligue 1)

20:00 Stade de Reims   Montpellier HSC (Ligue 1)

20:00 Videoton   Paksi (NB I (HUN))

20:00 FC Basel 1893   FC Sion (Raiffeisen Super League (SUI))

20:15 1FC Slovacko   FC Viktoria Plzen (Synot Liga (CZE))

20:20 Figueirense FC   Cruzeiro (Brasileirão)

20:20 Fluminense FC   Atlético Paranaense (Brasileirão)

20:20 Palmeiras   Corinthians (Brasileirão)

20:20 CA Bragantino   Boa Esporte Clube (Série B Brasil)

20:20 Vasco da Gama   Ponte Preta (Série B Brasil)

20:30 Santiago Wanderers   San Marcos de Arica (Apertura de Chile)

20:30 Seattle Sounders FC   Los Angeles Galaxy (MLS)

20:45 UC Sampdoria   AS Roma (Serie A)

21:00 Vélez Sarsfield   CA Banfield (Apertura de Argentina)

21:15 Arouca   FC Porto (Liga Sagres de Portugal)

21:20 Clube Náutico Capibaribe   Atlético Clube Goianiense (Série B Brasil)

22:00 Córdoba CF   Real Sociedad (La Liga)

22:00 SD Eibar   Granada CF (La Liga)

22:00 Sporting Cristal   Cesar Vallejo (Liguilla de Perú)

22:00 Impact Montreal   D.C. United (MLS)

22:00 LDU de Loja   U. Católica (Serie A de Ecuador)

22:15 La Equidad   Boyaca Patriotas (Liga Postobón de Colombia)

22:30 Atlético Mineiro   Sport Club do Recife (Brasileirão)

22:30 Chapecoense   Santos FC (Brasileirão)

22:30 Coritiba FC   Grêmio (Brasileirão)

22:30 EC Vitória   Criciúma (Brasileirão)

22:30 Sol de América   Club Guaraní (Clausura de Paraguay)

23:00 Universidad Católica   Audax Italiano (Apertura de Chile)

23:00 Santos De Guapiles   Limon FC (Torneo de Invierno de Costa Rica)

23:10 Newell's Old Boys   Godoy Cruz (Apertura de Argentina)

Zondag 26 Oktober

01:00 Cruz Azul   Morelia (Apertura de México)

01:00 Veracruz   Jaguares Chiapas FC (Apertura de México)

01:00 Mérida   Dorados (Liga de Ascenso MX México)

01:30 Atlético Nacional   Águilas Doradas (Liga Postobón de Colombia)

01:30 Uniautónoma   Independiente Santa Fe (Liga Postobón de Colombia)

01:30 Sport Huancayo   Alianza Lima (Liguilla de Perú)

01:40 Nacional FC   Olimpia (Clausura de Paraguay)

02:00 Botafogo FR   Flamengo (Brasileirão)

02:00 Internacional   EC Bahia (Brasileirão)

02:00 Deportivo Santamarina   CA All Boys (Nacional B de Argentina)

02:00 Luverdense MT   Oeste (Série B Brasil)

02:00 Vila Nova FC   Sampaio Correa (Série B Brasil)

02:30 Olimpo   Racing Club (Apertura de Argentina)

02:30 O'Higgins   Huachipato (Apertura de Chile)

02:30 New Engeland Revolution   Toronto FC (MLS)

02:30 Argentinos Jrs   Nueva Chicago (Nacional B de Argentina)

03:00 Asia   Pacific Amateur Championships (Golf (Asian Tour))

03:00 Honduras Progreso   Victoria (Apertura de Honduras)

03:00 Vida   Real Sociedad Tocoa (Apertura de Honduras)

03:00 Monterrey   Tigres UANL (Apertura de México)

03:15 Bolívar   Nacional Potosí (Apertura de Bolivia)

03:30 FC Dallas   Portland Timbers (MLS)

03:45 Millonarios   Alianza Petrolera (Liga Postobón de Colombia)

04:00 Atlas   Puebla FC (Apertura de México)

04:00 CS Herediano   Alajuelense (Torneo de Invierno de Costa Rica)

04:06 Pachuca   Leones Negros de la Universidad de Guada (Apertura de México)

04:30 Xelaju   Coatepeque (Apertura de Guatemala)

05:00 Consadole Sapporo   Shonan Bellmare (Japan J2 League)

05:00 Wellington Phoenix   Newcastle Jets (Australia A-League)

05:00 Vancouver Whitecaps FC   Colorado Rapids (MLS)

06:00 Incheon United FC   Jeongnam (Korean K-League)

06:00 Jeonbuk Motors   Suwon Bluewings (Korean K-League)

06:00 Pohang Steelers   Sangju Sangmu (Korean K-League)

06:00 Vegalta Sendai   Kashiwa Reysol (Japan J-League)

07:00 Jubilo Iwata   Kyoto Sanga (Japan J2 League)

07:00 Adelaide United   Perth Glory FC (Australia A-League)

08:00 Oita Trinita   Fagiano Okayama (Japan J2 League)

09:00 Sagan Tosu   Albirex Niigata (Japan J-League)

09:00 Vissel Kobe   Omiya Ardija (Japan J-League)

09:35 Changchun Yatai   Shanghai Shenxin (China Super League)

09:35 Dalian Aerbin   Liaoning FC (China Super League)

09:35 Guangzhou Evergrande FC   Beijing Guoan (China Super League)

09:35 Guangzhou RF   Harbin Yiteng (China Super League)

09:35 Guizhou Renhe   Shandong Luneng (China Super League)

09:35 Henan Jianye   Hangzhou Lvcheng (China Super League)

09:35 Shanghai SIPG   Jiangsu Shuntian (China Super League)

09:35 Shanghai Shenhua   Tianjin Teda (China Super League)

10:30 FK Spartak M   Lokomotiv Moscow (Russian Premier League)

11:00 Shakhtyor Karagandy   Astana (Vriendschappelijk)

11:00 Klaipeda   Dainava (Lietuvos A Lyga)

12:00 Real Madrid Castilla   Huesca (2a división B)

12:00 Gamba Osaka   FC Tokyo (Japan J-League)

12:00 Kashima Antlers   Urawa Red Diamonds (Japan J-League)

12:00 Shimizu S   Pulse (Japan J-League)

12:00 Tokushima Vortis   Nagoya Grampus Eight (Japan J-League)

12:00 Ventforet Kofu   Kawasaki Frontale (Japan J-League)

12:00 Yokohama F. Marinos   Cerezo Osaka (Japan J-League)

12:00 Atletico de Kolkata   Kerala Blasters FC (Indian Super League)

12:00 Málaga CF   Rayo Vallecano (La Liga)

12:00 Albacete   Real Valladolid (Liga Adelante)

12:00 Bangkok Glass   Bec Tero Sasana (Thai Premier League)

12:00 Muang Thong United   Sisaket (Thai Premier League)

12:15 Portimonense   SL Benfica B (Segunda Liga de Portugal)

12:30 Mersin Idman Yurdu   Eskisehirspor (Sportoto SüperLig (TUR))

Facebook
Eredivisie stand
# Team MP W D L P F A
1 PSV 9 7 0 2 21 25 7
2 Ajax 9 5 2 2 17 17 11
3 Cambuur 9 4 4 1 16 17 13
4 PEC Zwolle 9 5 1 3 16 16 12
5 Twente 9 3 6 0 15 16 10
6 Heerenveen 9 4 3 2 15 13 9
7 Vitesse 9 4 2 3 14 24 16
8 Feyenoord 9 4 2 3 14 14 7
9 AZ 9 4 1 4 13 13 15
10 Utrecht 9 4 1 4 13 12 14
11 Groningen 9 4 1 4 13 10 15
12 Willem II 9 4 0 5 12 12 14
13 Go Ahead Eagles 9 3 2 4 11 13 17
14 ADO Den Haag 10 2 4 4 10 14 17
15 Excelsior 9 2 4 3 10 11 15
16 NAC Breda 9 2 3 4 9 12 23
17 Dordrecht 10 1 2 7 5 9 23
18 Heracles 9 1 0 8 3 13 23
Wedden ?