Buitenlandse LiveStreams Voetbal

Livestreams Voetbal

De spannendste wedstrijden volgen via Livestreams? Livestreams-Voetbal.nl biedt alle streams aan vanuit de belangrijke competities. Onder de livestreams vindt u onder andere de Nederlandse Eredivisie, de Duitse Bundesliga, de Engelse Premier league en uiteraard ook Champions league voetbal is live te volgen via onze voetbalstreams.

 

Actuele beschikbare streams

Dinsdag 24 Oktober

10:30 Western Sydney   Adelaide United FC (Australia FFA Cup)

12:00 AS Sariyer   Adana Demirspor (Turkey Turkiye Kupasi)

13:30 KF Liria   KF Vellaznimi (Kosovo Superliga)

13:30 Etimesgut Belediyespor   Antalyaspor (Turkey Turkiye Kupasi)

14:00 Tsarsko Selo Sofia   Botev Plovdiv (Bulgaria Bulgarian Cup)

14:00 PAS Giannina FC   Panegialios FC (Greece Greece Cup, Group 7)

15:00 Italie   Roemnie (World Cup Qualification Women, UEFA Grou)

15:00 FC Arges   CS Municipal Studentesc Iasi (Romania Romania Cup)

15:00 Altinordu   Karsspor (Turkey Turkiye Kupasi)

16:10 Duitsland   Faroe Islands (World Cup Qualification Women, UEFA Grou)

16:15 Levadiakos FC   Aiginiakos FC (Greece Greece Cup, Group 2)

16:15 Anagennisi Karditsas 1904   Panathinaikos Athens (Greece Greece Cup, Group 8)

17:00 CSKA Sofia   OFC Botev Vratsa (Bulgaria Bulgarian Cup)

17:00 FC Petrolul Ploiesti   CS Mioveni (Romania Romania Cup)

18:00 Kroatie   Denemarken (World Cup Qualification Women, UEFA Grou)

18:30 Bayer Leverkusen   FC Union Berlin (Germany DFB Pokal)

18:30 Fortuna Dusseldorf   Monchengladbach (Germany DFB Pokal)

18:30 SC Paderborn 07   VfL Bochum (Germany DFB Pokal)

18:30 SV Wehen Wiesbaden   FC Schalke 04 (Germany DFB Pokal)

18:30 Lamia   Kallithea FC Athén (Greece Greece Cup, Group 3)

18:30 NEC Nijmegen   Achilles '29 (Netherlands KNVB beker)

18:45 Zweden   Hongarije (World Cup Qualification Women, UEFA Grou)

19:00 Nederland   Norway (World Cup Qualification Women, UEFA Grou)

19:30 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe   CS Universitatea Craiova (Romania Romania Cup)

20:30 Carpi FC   US Palermo (Italy Serie B)

20:30 Chojnice   KS Gornik Zabrze (Poland Puchar Polski)

20:45 1. FC Magdeburg   Borussia Dortmund (Germany DFB Pokal)

20:45 1 FSV Mainz 05   Holstein Kiel (Germany DFB Pokal)

20:45 Greuther Furth   FC Ingolstadt (Germany DFB Pokal)

20:45 Schweinfurt 05   Eintracht Frankfurt (Germany DFB Pokal)

20:45 Hibernian FC   Heart of Midlothian (Scotland Premiership)

20:45 AFC Bournemouth   Middlesbrough FC (England EFL Cup)

20:45 Arsenal FC   Norwich City (England EFL Cup)

20:45 Bristol   Crystal Palace (England EFL Cup)

20:45 Leicester City   Leeds United (England EFL Cup)

20:45 Swansea City   Manchester United (England EFL Cup)

20:45 Oldham Athletic   Bury FC (England League One)

20:45 Inter Milan   Sampdoria Genoa (Italy Serie A)

20:45 FC Twente Enschede   FC Eindhoven (Netherlands KNVB beker)

21:00 Manchester City   Wolverhampton Wanderers (England EFL Cup)

21:15 FC Porto   Leixoes SC (Portugal League Cup, Phase 1, Gr. D)

23:15 Juventude RS   Nautico PE (Brazil Brasileirão Serie B)

Facebook
Eredivisie stand
# Team WG W G V P DV DT
1 PSV 9 8 0 1 24 29 8
2 Ajax 9 6 1 2 19 23 7
3 Vitesse 9 5 3 1 18 20 8
4 PEC Zwolle 9 5 3 1 18 15 10
5 Feyenoord 9 5 1 3 16 17 10
6 AZ 9 5 1 3 16 14 12
7 Heerenveen 9 4 2 3 14 13 18
8 ADO Den Haag 9 4 1 4 13 9 11
9 Utrecht 9 4 1 4 13 13 18
10 VVV 9 3 3 3 12 12 13
11 Excelsior 9 3 2 4 11 10 13
12 Twente 9 3 0 6 9 12 12
13 Groningen 9 2 3 4 9 12 15
14 Heracles 9 2 3 4 9 12 17
15 Willem II 9 3 0 6 9 10 19
16 NAC Breda 9 2 1 6 7 9 17
17 Sparta Rotterdam 9 1 3 5 6 6 16
18 Roda JC 9 2 0 7 6 8 20
Wedden ?